wtorek, 15 września 2009

Barbie Girls w Strefie Wolnych Myśli

Pamiętacie historię naszego nagrania do "Strefy Wolnych Myśli"? No więc nie wyszło tak źle, jak się obawiałyśmy - część dziwnych pytań przepadła w montażu (tak jak niestety również nasze radosne reakcje na pytania prowadzącej), na pozostałe jakoś udało nam się jednak odpowiedzieć. Generalnie na żywo jesteśmy chyba inteligentniejsze i bardziej błyskotliwe - zresztą co ja się tu będę lansować, obejrzyjcie. Może tylko jeszcze mała uwaga - w pewnym momencie mówię, że zakładałam oddział KPH w Trójmieście. Powinnam powiedzieć, że współzakładałam, bo inicjatywa wyszła od Zbyszka Sypniewskiego i Damiana Domskiego, a w grupie założycieli znaleźli się również Anita Więckowska, Adaś Marzec i Tomek Nowicki - tak że oddaję im sprawiedliwość tutaj.Z zupełnie innej bajki - suplement do posta "Shakira i krowy", podesłany przez Rose z Australii. Chodzi o kwestię ukobiecania piosenkarek na potrzeby mainstreamowej publiczności. Poznajcie Kate Cook, jedną z finalistek "Australijskiego Idola 2009".

Oto Kate w eliminacjach:W półfinale:


I w finale (z takim imidżem już bezkolizyjnie mogła zaśpiewać "Are You Gonna Be My Girl"):
 źródło: www.australianidol.com.au

I to całkiem fajnie zaśpiewała!

8 komentarze :

Piekny wywiad w Strefie Wolnych Mysli :)
Blog dodany do ulubionych!

Z pozdrowieniami - Marzec :)

I nie było prawie nic o kabarecie...

No nie było niestety - tego już i montaż nie mógł zmienić, bo pytania o kabaret były trzy (wypadło jedno - skąd nazwa). A co chcesz wiedzieć? :)

O kabarecie to ja już wszystko wiem, myślałam bardziej o tych, którzy nic nie wiedzą i po obejrzeniu wywiadu...wiedzą niewiele więcej :)

Szkoda - już miałam nadzieję, że dasz mi pretekst, żeby się powymądrzać :)

Co do wywiadu - racja, w sumie dowiedzieli się tylko tego, że lesby są męskie i nie umieją śpiewać (tak wiem, nie powinnam czytać komentarzy na WP.tv, bo się niepotrzebnie denerwuję).

A co to w kabarecie jest wymog by byc zenska badz nijaka i umiec spiewac?
Uwielbiam komenty na WP - hahahaha ;)

Świetny wywiad! Cieszę się, że na niego zupełnie przypadkiem trafiłam! I dzięki za przypomnienie o współzakładaniu KPH.. stare, dobre czasy ;) Pozdrawiam również (juz od 2 lat) z Warszawy!
Anita

Z Warszawy?! To musimy coś z tym zrobić :)))

Prześlij komentarz