piątek, 21 maja 2010

Przedwyjazdowo

Przygotowania do wyjazdu do Olsztyna w pełni, zarówno bardziej tradycyjnie rozumiane (pakowanie, co w przypadku wyjazdu na występ nie jest takie proste - ostatnio o mały włos zapomniałybyśmy peruki o imieniu Shakira; tak, nasze peruki mają imiona, od ról, do których zostały pierwotnie zakupione, jest więc też Doda, Marina, Bette oraz - nieżyjąca już - Agnieszka), jak i mniej tradycyjnie - wczoraj nagrałyśmy z Gosią w studiu nasze kabaretowe piosenki, efektu będzie można posłuchać już w niedzielę. A teraz tylko dla zainteresowanych program Olsztyńskich Dni Równości na sobotę i niedzielę:

Sobota 22 maja:

17.00 – Debata "Równość w Internecie"
Miejsce: Gazeta Cafe
Goście: Marta Abramowicz - prezeska KPH
Wojciech Szot - blog abiekt.blogspot.com
Ewa Tomaszewicz - była naczelna "Repliki", blog trzyczesciowygarnitur.blogspot.com
Ewa Meller – prawniczka KPH
Przemysław Pilarski - blog peep.blog.pl

21.00 – Występ Drag Queen
Miejsce: 4 Club

Niedziela 23 maja:

19.00 – Występ Barbie Girls – kabaret lesbijski
Miejsce: ZMIANA!!! - sala kameralna pod Amfiteatrem
Bilety dostępne przed każdą imprezą, możliwość rezerwacji olsztyn@kph.orgpl
Cena: 5zł

Oprócz autolansu planujemy też z Gosią wypad na Lawendowe Pole. Jak ktoś tam jeszcze nie był, proszę koniecznie nadrobić, to naprawdę magiczne miejsce.

A dla tych, którzy będą za nami przez najbliższe dni tęsknić (relacja z wyjazdu najwcześniej w poniedziałek), wrzucam obiecanego lip duba. Nie jest to produkt profesjonalny, ale bawiliśmy się dobrze:)

3 komentarze :

Całkiem nieźle Wam wyszło :)
A zresztą, przecież głównie o dobrą zabawę chodzi. W końcu główny cel przyświecający lipdubom to powygłupiać się ze znajomymi w kreatywny sposób :D

wreszcie zobaczyłam filmik w pełnej krasie. super :)

Prześlij komentarz