piątek, 10 września 2010

Prasówka

Dzisiejsza "Gazeta Stołeczna" (2 s., w necie fajniejsza fotka):

"Metro" (jednak ogólnopolskie, 5 s., wersja sieciowa tu):
Strona główna Gazeta.pl (dzisiejszy poranek):
I last but not least (żeby nie było, że tylko Agora): "Gazeta Pomorska". A żeby było jeszcze lepiej, to dziś wdrapałyśmy się na miejsce pierwsze.

Na koniec taka mała informacja dla dziennikarzy i dziennikarek: w konkursie bierze udział więcej polskich par. Myślę, że równie, jak nie bardziej, fotogenicznych:)

8 komentarze :

Ewo wydaje mi sie ze nie musisz sie martwic o wize do USA. W czasie spotkania nie ma najczesciej pytania o zarobki ale przede wszystkim o cel wyjazdu. Owszem jest kolumna miejsce pracy i bardzo pomaga praca w amerykanskiej firmie (w takiej jak np ja pracuje - mnie przynajmniej to pomoglo bo tylko zobaczyli nazwe firmy i odrazu dostalem na 10 lat) natomiast nie ma reguly. bardziej ich interesuje czy wiarygodnie wypadniesz w zwiazku z tym czy wrocisz czy nie a tu ewidentnie jest bilet powrotny. Poza tym powodzenia.

Gratuluję wspięcia się na szczyt w konkursie! Codziennie na Was głosuję :) Trzymam mocno kciuki!

Super dziewczyny! Pierwsze miejsce i tysięczna przewaga to już spory sukces! Życzę byście się utrzymały, choć teraz po tej mainstreamowej akcji na pewno wiele głosów będzie Wam przybywać każdego dnia :)

@Adam
Dziękuję. Po artykule w "Metrze" odezwało się do nas jeszcze kilka osób, które wyjeżdżały do USA i już się tak nie martwimy o wizę:)

@Labryska, Arc
Nieustające podziękowania! Myślę, że te głosy to jednak przede wszystkim zasługa nie mediów, a mobilizacji w naszych mediach i na FB:)

Właśnie wróciłem z wczasów, więc od razu jak się dowiedziałem to również zacząłem od dziś głosować.
3mam kciuki!!!

I to w sobotni wieczór, kiedy wszyscy odpoczywają po całotygodniowym głosowaniu i imprezują! Dzięki!

A no pewnie, w końcu sami najlepiej potrafimy zadbać o swoje interesy!

Świeżutki, dzisiejszy artykuł o konkursie SAS.

http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,8371916,Skandynawskie_linie_lotnicze_SAS_promuja_sie_wsrod.html?ref=nf

Prześlij komentarz