poniedziałek, 2 grudnia 2013

Twarze gender [WYNIKI KONKURSU]

Aktualizacja: I oto są! Dwie alegorie Gender, które przyniosą sławę i chwałę autorom i naszej wspólnej działalności.

Miejsce pierwsze: Ideologia Gender atakuje polską rodzinę. Olej na płótnie.
Miejsce drugie: Rozpracowany plan Genderterrorystów. Napisy na obrazkach.

Autorowi i autorce (jak ładnie parytetowo wyszło) gratulujemy. A wszystkim Wam dziękujemy za zapał, kreatywność, no i tak entuzjastyczny udział w zabawie.

Niech Gender będzie z Wami!
***

Gender opanował Polskę, pożerając niewinne dziatki, przebierając liderów ruchu narodowego w różowe spódniczki, wykupując mydło z drogerii i ziemniaki ze straganów, piekąc biszkopty z zakalcem i zastępując Freddiego w snach licealistów. Od kilku dni panoszy się też na naszym fanpejdżu, gdzie wspólnie z czytelniczkami i czytelnikami tropimy jego działalność i pokazujemy jego prawdziwą twarz. Udało się nam go znaleźć w sztuce, popkulturze, świecie owadów, a nawet w sympatycznej psiej mordce.

Teraz nadszedł czas na fazę drugą - wybór Miss Gender, tej najprawdziwszej z prawdziwych jego twarzy, którą dumnie poniesiemy na sztandarach w krucjacie, której celem jest zniszczenie cywilizacji i zaprowadzenie nowego porządku. Dwójka (lub trójka, jeśli nasz wybór będzie inny niż Wasz) autorów najczęściej wskazywanych prac może liczyć na coś do pooglądania - do podziału będą "Pokój Leo" i "Deszcz słodyczy - i poczytania - "Radość seksu lesbijskiego" lub "Poniedziałkowe dzieci". Może dorzucimy też parę "Replik". Oraz, dla chętnych, nasze zdjęcie z autografem i płytę Renaty Przemyk.;)

A zatem patrzcie (zachęcam do klikania prac, by je powiększyć i obejrzeć naprawdę dokładnie) i głosujcie (ankieta w prawej szpalcie, pod popularnymi tekstami). Czas macie tylko do wtorku 3 grudnia do godziny 23. Niech Gender będzie z Wami!
1. Ideologia Gender atakuje polską rodzinę
2. Straszyk diabelski. Twarz Gender w świecie robali
3. Gender Man - prawdziwe oblicze Slender-Mana
4. Gender-mem, czyli Gender ukryty pod popularną postacią z memów
5. Gender gorszy od Złego Mzimu
6. Gender czyhający w kreskówkach
7. Gender atakujący pod sercem matki 
8. Gender udający Pieseła
9. Rozpracowany plan Genderterrorystów
10. Prawdziwa twarz "równościowych" przedszkoli
11. Gender-dziura - Pacman zdemaskowany

12. Gender zaklęty w pony
13. Mhoczna twarz Genderu przyłapanego w sypialni
Na deser - i poza konkursem, bo przesłany po terminie (niestety) - apokaliptyczny Gender przyłapany wczoraj po zmroku podczas spaceru po łące:


3 komentarze :

Wszystkie zdjęcia super. :)

Można zagłosować na wszystkie. :)

5 i 11 zdecydowanie - za prostotę i uniwersalizm:)

Prześlij komentarz