O nas


Lista płac

Trzyczęściowy garnitur wymyśliła, prowadzi, ulepsza, udziwnia, moderuje i nadzoruje Ewa.
Współwymyśla, uczy, bawi, prowokuje i rozgrzewa czytelniczki i czytelników do białości Gosia vel Rude de Wredne.
Niuanse nieheteronormatywnych tożsamości przybliża i zakręca Allek.
O tym, o czym się nie mówi, pisze dubiduu.
Layout dostosował i bilety do kina dostarcza przeBOY.
Nie-logo przygotowała Aga, logo na tej bazie wymyśliła Gosia, a wykonał Łukasz.

O czym piszemy

O tym, co ma coś wspólnego ze społecznością osób nieheteronormatywnych. O kulturze, polityce, historii, tożsamości, aktywizmie, aktywnościach internetowych, problemach, bolączkach i tych nielicznych wydarzeniach, w których udaje się nam uczestniczyć. Również o feminizmie. I o tym, co się komuś innemu zdarzyło napisać. A także o iluś tam rzeczach, które są zupełnie niezwiązane z wcześniej wymienionymi, ale z jakiegoś powodu spodobały nam się na tyle, by o nich napisać. No i czasami po prostu o nas.

A właściwie dlaczego "trzyczęściowy garnitur"?

Bo warto czytać wstępniaki.

Coś jeszcze?

Wszystkie teksty na blogu i większość zdjęć jest naszego autorstwa. Pozostałe zawdzięczamy uprzejmości twórców i twórczyń. Chcesz skorzystać? Najpierw zapytaj.


Chcesz wiedzieć więcej? Masz do nas sprawę? Nie wiesz, komu zostawić dom przy Cytadeli? Napisz do nas lub zapytaj w komentarzach.

1 komentarze :

Surfując po necie pod adresem https://gayland.fora.pl/ znajdziesz forum dyskusyjne dla gejów. Wśród różnych działów, jest również dział „Do poczytania”, a w nim niedawno wydzielona półka na fragmenty blogów. W zamyśle ma to być miejsce, gdzie autor może zamieścić fragment, który najlepiej oddaje ducha jego bloga wraz z odsyłaczem do niego. Dzięki temu nasi użytkownicy, a jest ich wielu, będą mogli zapoznać się z Twoim blogiem i łatwo odnaleźć go w sieci. Liczymy na wzajemne działanie, w ramach współpracy oczekujemy umieszczenia odsyłacza do naszej strony, są to działania non profit, dla każdej ze stron.
Zapraszamy do współpracy, warunkiem umieszczenia posta na forum jest rejestracja w serwisie, jeżeli jednak chcesz tego uniknąć, mogę to zrobić w Twoim imieniu pod warunkiem przesłania wybranego przez Ciebie fragmentu własnego bloga i odsyłacza do niego na adres pisarek666@op.pl.

Pozdrawiam, moderator działu opowiadań, Piotr (pisarek666)

Prześlij komentarz