• O nas

  Trzyczęściowy garnitur wymyśliła, prowadzi, ulepsza, udziwnia, moderuje i nadzoruje Ewa. Współwymyśla, uczy, bawi, prowokuje i rozgrzewa czytelniczki i czytelników do białości Gosia vel Rude de Wredne.

  O czym piszemy

  O tym, co ma coś wspólnego ze społecznością osób nieheteronormatywnych. O kulturze, polityce, historii, tożsamości, aktywizmie, aktywnościach internetowych, problemach, bolączkach i tych nielicznych wydarzeniach, w których udaje się nam uczestniczyć. Również o feminizmie. I o tym, co się komuś innemu zdarzyło napisać. A także o iluś tam rzeczach, które są zupełnie niezwiązane z wcześniej wymienionymi, ale z jakiegoś powodu spodobały nam się na tyle, by o nich napisać. No i czasami po prostu o nas.

  A właściwie dlaczego "trzyczęściowy garnitur"?

  Bo warto czytać wstępniaki.

  Coś jeszcze?

  Wszystkie teksty i większość zdjęć jest naszego autorstwa. Pozostałe zawdzięczamy uprzejmości twórców i twórczyń. Chcesz skorzystać? Najpierw zapytaj.

  Chcesz wiedzieć więcej? Masz do nas sprawę? Nie wiesz, komu zostawić dom przy Cytadeli? Napisz do nas lub zapytaj w komentarzach.
 • 1 komentarz:

  1. Surfując po necie pod adresem https://gayland.fora.pl/ znajdziesz forum dyskusyjne dla gejów. Wśród różnych działów, jest również dział „Do poczytania”, a w nim niedawno wydzielona półka na fragmenty blogów. W zamyśle ma to być miejsce, gdzie autor może zamieścić fragment, który najlepiej oddaje ducha jego bloga wraz z odsyłaczem do niego. Dzięki temu nasi użytkownicy, a jest ich wielu, będą mogli zapoznać się z Twoim blogiem i łatwo odnaleźć go w sieci. Liczymy na wzajemne działanie, w ramach współpracy oczekujemy umieszczenia odsyłacza do naszej strony, są to działania non profit, dla każdej ze stron.
   Zapraszamy do współpracy, warunkiem umieszczenia posta na forum jest rejestracja w serwisie, jeżeli jednak chcesz tego uniknąć, mogę to zrobić w Twoim imieniu pod warunkiem przesłania wybranego przez Ciebie fragmentu własnego bloga i odsyłacza do niego na adres pisarek666@op.pl.

   Pozdrawiam, moderator działu opowiadań, Piotr (pisarek666)

   OdpowiedzUsuń