• Barbie Girls w Strefie Wolnych Myśli

  Pamiętacie historię naszego nagrania do "Strefy Wolnych Myśli"? No więc nie wyszło tak źle, jak się obawiałyśmy - część dziwnych pytań przepadła w montażu (tak jak niestety również nasze radosne reakcje na pytania prowadzącej), na pozostałe jakoś udało nam się jednak odpowiedzieć. Generalnie na żywo jesteśmy chyba inteligentniejsze i bardziej błyskotliwe - zresztą co ja się tu będę lansować, obejrzyjcie. Może tylko jeszcze mała uwaga - w pewnym momencie mówię, że zakładałam oddział KPH w Trójmieście. Powinnam powiedzieć, że współzakładałam, bo inicjatywa wyszła od Zbyszka Sypniewskiego i Damiana Domskiego, a w grupie założycieli znaleźli się również Anita Więckowska, Adaś Marzec i Tomek Nowicki - tak że oddaję im sprawiedliwość tutaj.  Z zupełnie innej bajki - suplement do posta "Shakira i krowy", podesłany przez Rose z Australii. Chodzi o kwestię ukobiecania piosenkarek na potrzeby mainstreamowej publiczności. Poznajcie Kate Cook, jedną z finalistek "Australijskiego Idola 2009".

  Oto Kate w eliminacjach:  W półfinale:


  I w finale (z takim imidżem już bezkolizyjnie mogła zaśpiewać "Are You Gonna Be My Girl"):
     źródło: www.australianidol.com.au

  I to całkiem fajnie zaśpiewała!

 • Czytaj także

  8 komentarzy:

  1. Piekny wywiad w Strefie Wolnych Mysli :)
   Blog dodany do ulubionych!

   Z pozdrowieniami - Marzec :)

   OdpowiedzUsuń
  2. I nie było prawie nic o kabarecie...

   OdpowiedzUsuń
  3. No nie było niestety - tego już i montaż nie mógł zmienić, bo pytania o kabaret były trzy (wypadło jedno - skąd nazwa). A co chcesz wiedzieć? :)

   OdpowiedzUsuń
  4. O kabarecie to ja już wszystko wiem, myślałam bardziej o tych, którzy nic nie wiedzą i po obejrzeniu wywiadu...wiedzą niewiele więcej :)

   OdpowiedzUsuń
  5. Szkoda - już miałam nadzieję, że dasz mi pretekst, żeby się powymądrzać :)

   Co do wywiadu - racja, w sumie dowiedzieli się tylko tego, że lesby są męskie i nie umieją śpiewać (tak wiem, nie powinnam czytać komentarzy na WP.tv, bo się niepotrzebnie denerwuję).

   OdpowiedzUsuń
  6. A co to w kabarecie jest wymog by byc zenska badz nijaka i umiec spiewac?
   Uwielbiam komenty na WP - hahahaha ;)

   OdpowiedzUsuń
  7. Świetny wywiad! Cieszę się, że na niego zupełnie przypadkiem trafiłam! I dzięki za przypomnienie o współzakładaniu KPH.. stare, dobre czasy ;) Pozdrawiam również (juz od 2 lat) z Warszawy!
   Anita

   OdpowiedzUsuń
  8. Z Warszawy?! To musimy coś z tym zrobić :)))

   OdpowiedzUsuń